Spoločnosť Wellenmark je, okrem iného, importérom širokého spektra zaujímavých a chutných produktov. Dovážame z rôznych krajín vrátane Talianska, Španielska, Švajčiarska a pod. V našej ponuke nájdete slané aj sladké pochutiny a tiež štedrú ponuku alkoholu. Čokolády, bonboniéry, sladké pečivo, mäsové paštéty, oleje či sterilizovaná zelenina. Svetoznáme aj lokálne značky vysokej kvality. Ponúkaný sortiment si ľahko môžete prezrieť v našom aktualizovanom katalógu.

Ponúkate výrobu balíčkov s delikatesami alebo prevádzkujete obchod s exkluzívnymi potravinami? Chcete rozšíriť svoj sortiment a ponúknuť svojim zákazníkom nové chute? Bude nám potešením rozbehnúť s vami veľkoobchodnú spoluprácu. 

Ponúkame možnosť obchodného vzťahu s veľmi výhodnými podmienkami. Okrem výnimočných prípadov, nie ste, ako náš veľkoobchodný partner, limitovaný minimálnym odberom. Veľmi radi Vám poradíme ohľadom zvolených produktov alebo celkových objednávok.

Objednávky vybavujeme promptne a o celom procese vás priebežne informujeme. Objednaný tovar starostlivo zabalíme a dopravíme tam, kam potrebujete. 

Potešte svojich zákazníkov novými produktami, ktoré určite nebudú sklamaním. Naša ponuka je naozaj bohatá a je z čoho vyberať.  Budeme sa tešiť na váš telefonát alebo email a úspešnú spoluprácu!

Why Wellenmark

Spokojnosť a pohodlie našich zákazníkov je pre nás prioritou. Objednaný tovar v krátkom čase pripravíme a starostlivo zabalíme. Podľa množstva tovaru zvolíme vhodný typ dopravy v podobe prepravných krabíc alebo palety. Objednávku potom dopravíme tam, kam potrebujete- priamo k vám alebo na inú ľubovoľnú adresu.

Vždy volíme najšetrnejší spôsob dopravy tak, aby bol tovar doručený v poriadku. Ponúkame rýchlu dopravu v rámci celého Slovenska vďaka našim zmluvným prepravcom.

Našou snahou je zabezpečiť spokojnosť u našich obchodných partnerov. Vážime si každú spoluprácu – dlhoročné obchodné vzťahy aj nových partnerov. Tešíme sa na vás!

Message Us

Product added to wishlist

This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Read more