Wellenmark Bonus Program

S vernostným programom získate mnoho výhod!

Ako náš verný zákazník získate mnoho exkluzívnych výhod: pri každom nákupe budete odmenení bonusovými bodami, ktoré môžete premeniť na atraktívne prémie, používať na následné nákupy v predajniach Wellenmark alebo eshope a obdržať jedinečné ponuky a zľavy na produkty.

 

Zbierajte bonusové body a ušetrite

Za každý Váš nákup a každú objednávku v eshope Wellenmark dostanete odmenu: za každé začaté 1€ Vášho nákupu dostanete 1 bonusový bod.

 

Premieňajte ich na atraktívne prémie

Vždy dobrá voľba: Vaše bonusové body môžete pohodlne premeniť na atraktívne prémie a to online alebo v každom obchode Wellenmark. Prehľad o výbere prémií posielame ako newsletter.

 

Uhraďte Vašu objednávku nazbieranými bodami

Využite Vaše bonusové body na následné nákupy. Za každý bod dostanete 0,05€ zľavu na Váš nákup, čo znamená pre vás 5% spätný bonus za Vaše minulé nákupy!

Otvorte si účet a staňte sa našim verným zákazníkom. Kompletné podmienky vernostného programu vždy nájdete tu.

Aj v predajniach Wellenmark!

 

Získajte našu vernostnú kartu

Získajte Wellenmark Bonus Partner kartu zdarma v kaźdej našej predajne na Slovensku a staňte sa členom vernostného programu.

 

Zbierajte body s vernostnou kartou

Pri každom použití vernostnej karty v predajniach Wellenmark sa uhradena suma pripočita na Váš účet: za každé začaté 1€ Vášho nákupu dostanete 1 bonusový bod.

 

Čerpajte výhody pri každom nákupe

Čerpanie bodov pri nákupe je jednoduché – v predajniach Wellenmark sa preukážete svojou vernostnou kartou, alebo sa zaregistrujete na eshope a nazbierané body v podobe zľavy Vám odrátame z vášho nákupu.

Požiadajte o vernostnej karte a stante sa našim verným zákazníkom. Kompletné podmienky vernostného programu vždy nájdete tu.

Wellenmark Bonus Program
Product added to wishlist

This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Read more