Brandy Monteru Sauvignon Blanc 41,3% 0,7l

Brandy Monteru Sauvignon Blanc 41,3% 0,7l

3193
€28.50
Tax included

By buying this product you can collect up to 28 loyalty points.
Your cart will total 28 points that can be converted into a voucher of €1.40.


 

Maison Monteru Sauvignon Blanc je vynikajúce brandy z Francúzska, pre ktore sa používa len to najlepšie hrozno Sauvignon Blanc z pobrežnej oblasti Charente Maritime v juhozápadnom Francúzsku, ktoré pochádza buď z vlastných viníc spoločnosti, alebo od miestnych partnerov.

Brandy Maison Monteru Sauvignon Blanc je vynikajúce brandy pre náročných fajnšmekrov, ktoré sa ako obvykle v Maison Monteru vyrába len z hrozna jednej odrody viniča a len v malých šaržách, aby sa nefalšoval individuálny charakter jednotlivého hrozna odrody.

Po vylisovaní a vinifikácii sa základné víno dvakrát destiluje v tradičnom Charentais Alembic z medi, potom sa destilát nechá dlhšie odpočívať v drevených sudoch z francúzskeho a amerického dubu. Výsledkom je prémiové brandy najvyššej kvality, ktore sa vyznačuje fascinujúcou vôňou s ovocnými a kvetinovými vôňami tropického ovocia a bielych broskýň s nádychom vanilky a minerálov.

Alcohol
41,3%
Type
Brandy
Country
France

Delivery of the order by GLS courier is usually the next working day after the order is picked up (does not apply to Saturdays, Sundays and public holidays).

Orders placed before 13:00 (GMT + 2) will be picked up by GLS courier on the same day.

Orders placed after 13:00 (GMT + 2) will be picked up by GLS courier the following day.

16 other products in the same category:

Product added to wishlist

This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Read more