Lindt Excellence Extra Creamy 100g

Lindt Excellence Extra Creamy 100g

0001
€2.97
Tax included

By buying this product you can collect up to 2 loyalty points.
Your cart will total 2 points that can be converted into a voucher of €0.10.


 

Dôraz na krémovosť a jemnosť dodáva čokoláde Excellence Extra Creamy charakter diela navrhnutého s najväčšou serióznosťou. Pretože stopa mliečnej čokolády nám prechádza mysľou najdlhšie, vnímame ju často s kritickým prístupom. Aby mohla byť mliečna čokoláda dlhotrvajúcim pôžitkom, nestačí poznať len recept jej prípravy. Vyžaduje si to citlivý prístup a zmysel pre každú surovinu. Len tak môže uzrieť svetlo sveta bájna vláčnosť, ktorá sa v chuti dnešných čokolád takmer nevyskytuje.

Podľahnúť kúzlu Excellence Extra Creamy nie je zďaleka tak komplikované, ako zabudnúť na jej neopakovateľnú hebkosť, ktorá sa prejavuje už pri prvom dotyku. Priložte dlaň a dovoľte tak pokožke nasiaknuť sladkou vôňou masla a kakaového prášku. Pomaly, tak aby ste ju mohli ešte predtým vdýchnuť, ju vložte do úst a čas nechajte plynúť.

Podeľte sa o túto chvíľu s ďalšími, ktorí ocenia zmysel pre lahodnú čokoládu. Nalejte si k nej šumivé víno a nechajte sa prekvapiť tým, koľko spomienok sa vám vynorí, keď získa Excellence Extra Creamy náhle prízvuk ovocných tónin.

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, mliečny tuk, laktóza, sušené odtučnené mlieko, výťažok z jačmenného sladu, emulgátor (sójový lecitín), arómy (vanilín). Môže obsahovať stopy pšenice (glutén), sezamových semien a orechov.

Type
Milk Chocolate
Eggs
egg free
Country
Switzerland

Delivery of the order by GLS courier is usually the next working day after the order is picked up (does not apply to Saturdays, Sundays and public holidays).

Orders placed before 13:00 (GMT + 2) will be picked up by GLS courier on the same day.

Orders placed after 13:00 (GMT + 2) will be picked up by GLS courier the following day.

16 other products in the same category:

Product added to wishlist

This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Read more